Джастін Джонсон G0KSC, винахідник LFA Yagi (Loop Fed Array) та BOLPA Log Periodic (Band Optimized Log Periodic Array) антенн, додав новий YouTube канал, який допоможе радіоаматорам оволодіти навичками моделювання антенн.

 

 

"Минуло багато часу з тих пір, коли ми ще були спроможнi побудувати радіостанцію так само добре, як будь-який найкращий фабричний продукт, який ми можемо придбати, але коли справа стосується антен, це все ще не так", говорить Джастін. «На мій погляд, є три типи аматорів:
- ті, хто завжди купуватимуть антени,
- ті, хто завжди будуватиме власні антени,
- і ті, хто буде робити все, що найпростіше.

Цей новий YouTube канал забезпечить набір наочних посібників, які допоможуть користувачеві переглянути пакети моделювання антен. Ми розпочали серію з вивчення EZNEC і перейдемо через 4NEC2, MMANA-gal до більш складних пакетів, таких як Ansys HFSS. ", - сказав він. "Ham Radio - це хобі експериментів і створення антен, які працюють настільки добре, наскільки це можливо.

Ми сподіваємось, що за допомогою цієї серії навчальних посібників послідовники будуть здатні трохи краще розуміти як працюють їх антени, впровадити корекції відповідно до складових та згрупованих антенних мереж і, можливо, за допомогою програмного забезпечення додати свої власні вдосконалення та корекції конструкції перед тим, як зібрати власні антени".

www.g0ksc.co.uk

www.innovantennas.com

G0KSC - Antenna Design, Build and Tuition - YouTube

У вас недостатньо прав для коментування