Компанія Ampleon випустила перший прилад в серії потужних мобільних пристроїв, заснованих на технології ART (Advanced Rugged Technology, Технологія підвищеної стійкості) - похідною від перевіреного технологічного процесу високовольтних LDMOS дев'ятого покоління. Новий процес був розроблений, щоб забезпечити виробництво надзвичайно стійких до зовнішніх чинників транзисторів з робочими напругами до 65 В.

Перший прилад серії - 2-кіловатний транзистор ART2K0FE, розрахований на роботу в діапазоні частот від 0 до 650 МГц, - випускається в керамічному корпусі з повітряною порожниною. Він призначений для того, щоб протистояти найсуворішим умовам, часто зустрічається в промислових, наукових і медичних додатках, в тому числі для управління потужними CO2-лазерами, генераторами плазми і деякими підсистемами МРТ. Прилади можуть використовуватися в таких додатках, оскільки здатні витримувати дуже високовольтні стоячі хвилі з КСВ до 65: 1 при напрузі 65 В, які можуть виникати при роботі CO2-лазерів і плазмотронів.

Пристрої, створені на основі техпроцесу ART, мають високий імпеданс, що полегшує їх інтеграцію в продукти на етапі розробки і забезпечує кращу відтворюваність характеристик при масовому виробництві. Цей процес також дозволяє розробляти пристрої, що мають більший ККД, ніж конкуруючі пропозиції LDMOS, і знижувати експлуатаційні витрати кінцевих додатків за рахунок зниження теплових втрат. Це, в свою чергу, збільшує питому потужність транзисторів і дозволяє випускати їх в більш дешевих корпусах менших розмірів, а значить, дає можливість зменшити площу друкованої плати і, в кінцевому рахунку, знизити системні витрати.

Пристрої ART мають високу пробивну напругу, що допомагає забезпечити їх стабільну і надійну роботу протягом всього терміну служби. Крім того, Ampleon гарантує доступність пристроїв протягом 15 років, надаючи розробникам можливість планування на довгострокову перспективу.

В даний час можна замовити поодинокі зразки транзистора ART2K0FE у порожнистому керамічному корпусі, а також оціночні плати для різних робочих частот. Крім того, Ampleon пропонує транзистор ART2K0PE - версію в пластмасовому корпусі зі зниженим тепловим опором. Початок серійного випуску обох варіантів приладу очікується в другій половині 2019 року.

У вас недостатньо прав для коментування