League diamond color lowНезважаючи на одностайну підтримку Палатою представників, заперечення одного американського сенатора завадило остаточному схваленню Конгресом так званого Закону про Радіоаматорську рівність ( законопрект H.R. 1301 ), який би забов'язав FCC розробити правила, що вимагають об'єднання домовласників дозволити радіоаматорам встановлювати зовнішні антени.

Законопроект H.R.1301 передбачав розширення правил Федеральної комісcії по зв'язку (FCC) що стосуються роботи радіоаматорської служби в умовах обмежень на приватне землекористування. Це перш за все заборони і обмеження, що накладаються забудовниками нерухомості або товариствами співвласників житла, які перешкоджають радіоаматорам зводити навіть прості антени, та привести правила у відповідність з реальними умовами, включаючи подальшу ліцензійну роботу радіоаматорів - власників радіопередавальних засобів - без будь-якого оподаткування. Законопроект був прийнятий Палатою представників після заклику ARRL та Інститутом громадських об'єднань (CAI), який представляє асоціацію домовласників, що домовилися про підтримку обома групами цього заходу.

До речі, для радіоаматорів штату Колорадо, п'ятниця 13-го березня 2015 року виявилася вдалим днем, коли губернатор John Hickenlooper підписав законопроект, що відображав вимоги PRB-1 до радіоаматорських антен. Генеральна Асамблея штату Колорадо тоді прийняла без поправок законопроект, прийнятий Сенатом Bill 15-041 . В цьому законі вказано, що жодна місцева влада "не братиме або застосовуватиме постанови або рішення, які регулюють встановлення радіоаматорських антен" при "розумному використанні" положень PRB-1. У трьох частинах PRB-1 йде мова про федеральну політику місцевого регулювання експлуатації електронних антен, яка заснована на захисті здоров'я, безпеки або естетичних міркувань.

http://www.arrl.org/amateur-radio-parity-act