Jim Giercyk N2SUB стверджує, що його ліцензія на копію популярного программного забезпечення Ham Radio  Deluxe (HRD) була відкликана після розміщення негативного відгука. Інші радіоаматори після цього повідомили, що це був не поодинокий випадок, а їх ліцензійні ключі, можливо, також потрапили у чорний список за те, що вони публічно критикували компанію.

Giercyk, професійний музикант з Південної Кароліни (США), каже, що завантажив та встановив оновлення для застосування Ham Radio Deluxe. Далі програма з незрозумілих причин перестала працювати, тому Giercyk зв'язався зі службою підтримки HRD за допомогою.  Giercyk N2SUB повідомили, що йому видвовлено у обсуговуванні: "Питання не у відмові від обслуговування, питання полягає в тому, що HRD відключили моє програмне забезпечення, а потім запропонували включити його в обмін на видалення онлайнового огляду свого продукту. Це вимагання, а не відмова від обслуговування".

Критичні зауваження з приводу Ham Radio Deluxe, з'явилися в Інтернеті раніше, але випадок з N2SUB став катклізатором (якому з тих пір відновили його програмний ключ). Різні джерела стверджують, що і в минулому на деяких аматорськіх форумах видалялись повідомлення, що критикують HRD.

http://www.theregister.co.uk/2016/12/19/ham_radio_app_bad_review/

http://www.eham.net/reviews/review/143372

http://www.theregister.co.uk/2016/12/21/amateur_radio_fans_drop_hammer_on_hrds_blacklist /

https://regmedia.co.uk/2016/12/19/hrdstatement.pdf

https://www.qrz.com/db/N2SUB

http://forums.qrz.com/index.php?threads/ham-radio-deluxe-support-hacked-my-computer.547962/

https://www.reddit.com/r/amateurradio/comments/5ipmn9/so_it_turns_out_hrd_has_been_blacklisting /

https://forums.qrz.com/index.php?threads/ham-radio-deluxe-support-hacked-my-computer.547962/page-19#post-4072271