Тобі Wi-Fi! І тобі Wi-Fi! Всім Wi-Fi!

Жителі невеликого британського містечка обзаведуться новими тротуарами з вбудованими в них Wi-Fi модулями. Про таке незвичайне нововведення стало відомо з блогу телекомунікаційної компанії Virgin Media, яка реалізує цей проект в рамках розвитку міської інфраструктури Чешама.

Тепер жителі містечка зможуть користуватися безкоштовним інтернетом зі швидкістю до 166 Мб / с. Як пояснюють в адміністрації «торгового міста», бездротовий інтернет в Чешіме вкрай важливий для успішного ведення бізнесу.

Мережа з усіх пристроїв, необхідних для ретрансляції сигналу вбудовується в спеціальну тротуарну плитку, яка здатна витримувати великі динамічні навантаження. Швидкість передачі даних в загальнодоступний мережі Wi-Fi буде досить висока.

wifi1

wifi2

Крім того, такий «інтернет-благоустрій» дозволить мешканцям та гостям міста користуватися інтернетом в будь-якому зручному для них місці, що є традиційним перевагою використання бездротових мереж на базі стандарту IEEE 802.11.

Поки «вуличний» Інтернет буде працювати тільки в центральній частині міста, однак на сайті Virgin Media повідомляється, що в доступному для огляду майбутньому вони планують збільшити площу покриття мережі до 60%. Інакше кажучи, «покрити» більше половини території міста.

Член муніципалітету Ф.Уілсон зазначив, що «реалізація подібних проектів, здатних ефективно задіяти бездротовий інтернет в ділових цілях, як раз те, до чого варто прагнути надалі заради майбутніх поколінь».

wifi3