Віднедавна була започаткована робота зі створення сайту AMSAT Україна. І перше, з тобто, чого ми почали, це визначили, що сайт має спілкуватися з відвідувачами трьома мовами - крім російської та української мов він ще має бути представлений міжнародній громадськості також англійською.

Зрозуміло, що перш за все сайт має бути доступним для вітчизняних користувачів. Тому першочергове інформаційне завдання, яке покладене на нього, це повідомлення  актуальної інформації про новини у радіоаматрській космічній діяльності  для вітчизняної аудиторії українською та російською мовами, що й визначатиме інформаційні пріоритети сайту на першому етапі його розвитку.

Стрічка новин з матеріалами загального характеру доповнена розділом УКХ актинвість де знайдете останню інформацію про використання аматорських супутників. Загальна інфорамція представлена розділаміи  Заплановані запуски та Частоти супутників.

Окремо подана інформація  щодо проектів першого українського радіоаматрського Cubesat супутника PolyITAN-1 і МКС (Міжнародна Космічна Станція).