Повідомлення форуму частково відновлені, також відновлена база даних користувачів (паролі загублені).

Пропоную відвідувачам форуму, які раніше були зареєстровані, відновити пароль самостійно. Для цього треба запитати пароль по посиланню "Забув пароль". Можливо, це здасться складним (планую написати інструкцію по відновленню пароля), в цьому випадку можна ввести його вручну адміністратору, або після видалення адміністратором старого логіна, пройти повторну реєстрацію логіна.

Хочу нагадати, що робота адміністратора по корекції даних вручну віднімає багато часу. З огляду на велику кількість користувачів, прошу все ж прикладати зусилля для самостійного відновлення пароля.

БАЖАЮ Успіхів!

Коментарі   

#1 admin 21.10.2016, 11:09
Рекомендації по заміні паролю. Зайдіть на сайт з своїм логіном і паролем, що отримали автоматично на поштову скриньку по запиту "Забув пароль". Замінити пароль можна на будь-який інший, зручний для вас.
Для цього клікніть по своєму логін (справа вгорі) - випаде меню, в якому натисніть "Панель керування»,
потім виберіть закладку «Профіль» і виберіть пункт меню "Налаштування облiкового запису". Заповнюйте поля «Новий пароль» , «Пiдтвердження паролю» та в поле "Поточний пароль» введіть раніше отриманий пароль. Натисніть «Вiдiслати».

При повторному вході на сайт вже буде діяти новий пароль, відомий тільки вам.

Бажаю успіхів!
Олександр

У вас недостатньо прав для коментування