Українські воїни нерідко добувають в боях з рашистами цінні трофеї – боєприпаси та техніку, причому іноді досить рідкісну. Одну з таких показали на каналі "Правда Геращенко".

До рук українців потрапила радіостанція Р-166-05 "Артек" на базі шасі УНШ-10. Подібна техніка зустрічається дуже рідко, при цьому до теперішнього часу на фронті помітили всього кілька її зразків, вже знищених в ході боїв.

 

Дана техніка використовується для організації каналів зв'язку у двох незалежних радіомережах або радіонаправленнях. Армія рф використовує Р-166 "Артек" з 1996 року, але масовий випуск стартував у 2006 році. Модифікація Р-166-05 є середньопотужною рухомою армійських радіомереж, і випускається на бронебазі "Артек-0,5 Б".

Екіпаж складається з 3-х осіб, а максимальна швидкість руху становить до 30 км/год по ґрунтовій дорозі, і до 60 км/год - по дорозі з поліпшеним покриттям. Дальність зв'язку становить до 2 000 км на стоянці та до 350 км – в русі. Середнє напрацювання на відмову 250 год, автономність роботи - як мінімум 7 діб цілодобово.