DARC повідомляє, що онлайн карта німецьких ретрансляторів тепер містить понад 4000 записів.

Переклад допису DARC звучить так:

Карта ретрансляторів нещодавно зламала поріг у 4000 записів. За допомогою всесвітньої онлайн карти за адресою www.repeatermap.de ви можете шукати інформацію про ретранслятори користуючись веб-браузером. "Якщо натиснути на позначку відповідного ретранслятора, дані з'являться у маленькому вікні. Незалежно від того, де ви зараз перебуваєте, ви можете подивитися на розділ карти вашого оточення та визначити, в яких режимах роботи pyf[jlznmcz  ретранслятори", - пояснює Вінфрід Галонська, DL3XU.

«Ви також можете заздалегідь вибрати режим роботи та діапазон, щоб відображати лише ретранслятори, які відповідають вашим пристроям. Залежно від положення вказівника миші також відображається локатор, а також довгота та широта. Під символом списку можна шукати окремі ретранслятори, якщо ви знаєте їх познячку, ви можете вибирати потрібні діапазони та режими роботи користуючісь фільтром, а клікнувши по символу "плюс" можна повідомляти про помилки або нові ретранслятори. І всім цим можна керувати за допомогою смартфона », - продовжує DL3XU. «Мартін, DK3ML, розробив дійсно переконливий інструмент для нас, радіолюбителів.

Ми намагаємося оновлювати карту як можна швидше. І, звичайно, це працює, тільки якщо кожен, хто знайде помилки або нові ретранслятори, повідомить їх про нас. Тож ви також можете зробити свій внесок у оновлення карти. Велике спасибі! ”Висновок DL3XU.

Дивіться карту ретранслятора за адресою https://repeatermap.de/

Майкл Реннер, DDØUL, представляє карту ретранслятора у короткому відео на YouTube: