Раніше американська академія наук опублікувала доповідь про можливі причини загадкових захворювань дипломатів на Кубі і в Китаї, а спецслужби США припускали, що "акустичні атаки" на посольства можуть бути організовані Москвою, а в числі постраждалих опинилися і високопоставлені співробітники ЦРУ, які відвідували Росію.

У березневому звіті Національної академії наук було встановлено, що "спрямована, імпульсна радіочастотна енергія" є найбільш вірогідною причиною дивного набору симптомів. Незважаючи на те, що звіт був ретельно написаний, щоб не завищувати своїх висновків, він запропонував деякі з найбільш чітких на сьогодні публічних доказів того, що ці інциденти можуть бути атаками, приписуючи напади "імпульсній" або "спрямованій" енергії.

Деякі співробітники серйозно постраждали внаслідок передбачуваних нападів, принаймні одного співробітника ЦРУ, який минулого року був змушений піти на пенсію і діагностували черепно-мозкову травму.

Кілька днів тому  CNN повідомила про те, що федеральні відомства США розслідують щонайменше два можливі випадки на американській землі, в тому числі один біля Білого дому в листопаді минулого року, схожі на загадкові невидимі атаки, які призвели до виснажливих симптомів для десятків американського персоналу за кордоном.