WSJT-X версії 2.4.0 представив новий цифровий протокол під назвою Q65, який розроблений для «мінімальних двосторонніх QSO з особливо складним шляхом поширення», - йдеться в короткому посібнику.

«На трасах з доплерівським зсувом більше декількох герц якість слабкого сигналу Q65 є найкращим серед усіх режимів WSJT-X. Q65 особливо ефективний для тропосферного розсіювання, іоносферного розсіювання і електромагнітного випромінювання на НВЧ і більш високочастотних діапазонах, а також для інших типів де швидко завмирають сигнали ».

Новий протокол використовує 65-тональну частотну маніпуляцію і заснований на відомому кодуванні для слабких сигналів QRA64, представленій у 2016 році. Призначені для користувача повідомлення і послідовність ідентичні повідомленнями в FT4, FT8, FST4 і MSK144. Q65 використовує «унікальний тон» для синхронізації часу і частоти. «Як і в випадку з JT65, цей «синхрониізуючий тон добре видно на спектральному дисплеї водоспаду », - йдеться в керівництві. «На відміну від JT65, синхронізація і декодування ефективні навіть при наявності метеорних сигналів або інших коротких сигналів.

Доступні тривалості періодів передачі/прийому 15, 30, 60, 120 і 300 секунд. Згідно керівництву, «Q65 дозволить станціям зі скромною потужністю, Yagi і потужністю 100 Вт працювати один з одним в діапазоні 6 метрів на відстанях до ~ 1600 км в більшості випадків в умовах мертвої зони».