Популярне програмне забезпечення радіоаматорів N1MM Logger+ отримав новий веб-сайт. Зміни включають меншу кількість сторінок, кращу можливість пошуку та виявлення помилок/відстеження проблем, а також вичерпний і простий у використанні список усіх підтримуваних змагань. Посібник N1MM Logger+ онлайн складається з 31 веб-сторінок, кількість зменшено порівняно з попереднім веб-сайтом (104). Розширене меню полегшує навігацію до потрібної сторінки безпосередньо з випадаючого меню.

Всі більш ніж 400 підтримуваних змагань містяться в одній таблиці, яку можна сортувати, шукати та фільтрувати.

"Функції програми постійно змінюються, і керівництво може іноді відставати від коду, коли це відбувається", - повідомляє новий веб-сайт, пропонуючи користувачам звернутися до приміток до випуску програми для отримання інформації про найновіші функції, які, можливо, не внесли в посібник.Запрошуються коментарі до нового веб-ресурсу.

опулярне програмне забезпечення радіоаматорів N1MM Logger+ отримав новий веб-сайт. Зміни включають меншу кількість сторінок, кращу можливість пошуку та виявлення помилок/відстеження проблем, а також вичерпний і простий у використанні список усіх підтримуваних змагань. Посібник N1MM Logger+ онлайн складається з 31 веб-сторінок, кількість зменшено порівняно з попереднім веб-сайтом (104). Розширене меню полегшує навігацію до потрібної сторінки безпосередньо з випадаючого меню. Всі більш ніж 400 підтримуваних змагань містяться в одній таблиці, яку можна сортувати, шукати та фільтрувати. "Функції програми постійно змінюються, і керівництво може іноді відставати від коду, коли це відбувається", - повідомляє новий веб-сайт, пропонуючи користувачам звернутися до приміток до випуску програми для отримання інформації про найновіші функції, які, можливо, не внесли в посібник.Запрошуються коментарі до нового веб-ресурсу.