Frequenzstorung big bannerНімецький журнал Radioszene повідомляє про проблему електромагнітних перешкод від споживчих пристроїв, наприклад від блоків живлення, працюючих у ключовому режимі та світлодіодне освітлення, та це питання піднімається в Бундестазі (Федеральний парламент).

Член Бундестагу Ральф Ленкерт з політичної партії "Die Linke" (ліва) направив Федеральному уряду 21 запитання поєднаних у запит "Захист ресурсного електромагнітного середовища".

Очікується, що федеральний уряд дасть відповіді про стан електромагнітного середовища.

Питання включають:

• Чи знає федеральний уряд про загальний розвиток "техногенного шуму" (небажаний електромагнітний шум) у сфері короткохвильового випромінювання, діапазону НВЧ, у застосуванні DAB та, зокрема, в області радіоаматорської служби відповідно у сільській та міській областях (будь ласка, для кожної заявки окремо опишіть)?

• Чи поділяє федеральний уряд стурбованість з приводу того, що електромагнітне середовище з впровадженням методу DOCSIS 3.1 за наявності недостатньо екранованих кабельних мереж через широкосмугове електромагнітне випромінювання створює перешкоди для FM, DAB та на частотах Служби аматорського радіо, таких як радіоприймачі, які не використовують метод, але і надалі будуть використовуваться (будь ласка, поясніть)?
359/5000

• З урахуванням звітів (див. http://www.teltarif.de/radio-kabel-internet-stoerungen/news/63267.html або радіоаматорський журнал CQ DL, випуск 5-2018) при реалізації методу DOCSIS 3.1.- чи проводиться загальна перевірка стану незахищенних кабельних мереж?
Якщо ні, то чому б і ні?

• Електронні пристрої, розповсюдження яких заборонено

• Кількість персоналу, яким виконуються випробування та вимірювальні роботи в Федеральному агентстві по мережах.

Прочитайте статтю у "Radioszene" в Google (українська):

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=uk&u=https%3A%2F%2Fwww.radioszene.de%2F124771%2Fradio-empfang-gestoert.html

Запит Die Linke Бундестаг - про захист ресурсного електромагнітного середовища

https://dip21.bundestag.de/dip21/btd/19/036/1903641.pdf