Ініціативна група радіоаматорів Харківської області розпочала підготовку до поїздки на Міжнародну радіоаматорську виставку HAM RADIO, яка відбудеться в липні 2018 року в м Фридрихсхафен, Німеччина.

Дана поїздка буде присвячена пам'яті відомого харківського радіоаматора Панченко Миколи Миколайовича, UX7LQ - беззмінного організатора і керівника таких поїздок в 1993-2002 р.р.

До складу ініціативної групи входять:

- Краснокутський Анатолій, UT7LK, тел. 050-266-02-34

- Солоха Леонід, UT6LR, тел. 096-356-11-31

- Росляк Олександр, UX3LF, тел. 050-401-14-70, 096-960-2-960, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- Гавва Олексій, UR4LL, тел. 050-600-66-77, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі учасники групи мають як досвід поїздок на цю радіовиставка, так і досвід організації масових електронних заходів.

 

Учасниками поїздки можуть стати ліцензовані радіоаматори України та члени їх сімей. Умовами поїздки є наявність біометричного закордонного паспорта і проведення повної передоплати поїздки станом на 1 квітня 2018 р.

Тривалість поїздки складе близько 11 днів з початком і закінченням у м.Харкові. Іногородні радіоаматори прибувають і убувають з Харкова додому самостійно. Можливий підбір учасників поїздки на шляху прямування з Харкова в Закарпатську область.

Поїздка відбудеться через Угорщину і Австрію, будуть організовані денні зупинки в містах Будапешт і Відень, а також в одному з міст Південної Німеччини для відпочинку, екскурсій і шопінгу.

Орієнтовна вартість поїздки на одну людину повинна скласти 250-300 Євро, вона буде уточнюватися в процесі підготовки. Вартість складається з вартості оренди і парковок автобуса, медичної страховки учасників, їх харчування по шляху проходження і на місці перебування, послуг кемпінгу, акредитації на виставці та деяких інших витрат, інформація про яких буде надана кожному учаснику поїздки. Передбачено повернення грошей у разі відмови від поїздки по форс-мажорних обставин.

Перебування на території виставки планується в умовах охоронюваного впорядкованого кемпінгу з душем і туалетами. Буде розгорнуто стаціонарний пункт харчування для забезпечення всіх учасників гарячою їжею і напоями вітчизняного виробництва.

Під час перебування в Німеччині можливі самостійні поїздки по території цієї країни, а також в сусідні країни (Швейцарія, Франція та ін.) З умовою повернення в пункт відправлення автобуса у встановлений час.

Планується оренда комфортабельного автобуса на 35-40 осіб з достатньою кількістю місця для пасажирів і перевезення вантажу. Весь вантаж, що перевозиться перед перетином кордону буде промаркований по іменах власників для їх індивідуальної відповідальності.

Всі бажаючі взяти участь в поїздці можуть зареєструватися у будь-якого учасника ініціативної групи. В ході реєстрації будуть дані відповіді на всі питання, що цікавлять, а потім підключитися до інформаційних розсилок по електронній пошті. Здорові ідеї по організації поїздки будуть обов'язково прийняті.

Повна довжина маршруту становить близько 5000 км, поїздка буде досить напруженою, не рекомендується для осіб з серйозними проблемами здоров'я. Вікових обмежень немає. Любителям повного комфорту і харчування по системі All Inclusive краще звернути увагу на Туреччину або Єгипет.

Як показує досвід попередніх поїздок, їх учасники повчали масу вражень від відвідування Німеччини та інших країн, роботи в найбільшому зборах радіоаматорів Європи, спілкування з іноземними колегами, покупок і продажів на радіоаматорського ярмарку. Більшість з них повторювало такі поїздки в наступні роки.

За матеріалами першої зустрічі ініціативної групи 4 липня 2017р. підготував Олексій, UR4LL.