Федеральна комісія із зв'язку США (FCC) виділила британській компанії OneWeb набір частот для роздачі інтернету з мікросупутників. Компанія планує запустити сотні супутників, щоб забезпечити віддалені території інтернетом. Тепер ініціатива стала ще на крок ближче до реалізації, пише Engadget.

Традиційно супутники зв'язку піднімають на висоту 35 000 км. Але компанія OneWeb планує запустити 720 мікросупутників на низьку орбіту - 1200 км. За рахунок цього з'єднання буде більш стабільним і швидким. Космічна інфраструктура компанії покриє сільські та віддалені зони. Також проект забезпечить безперебійний зв'язок під час природних катаклізмів.

Компанія отримала в цілому $ 1,7 млрд інвестицій на розвиток проекту. У неї є завод у Флориді, потужності якого дозволяють випускати по 15 мікросупутників в день. За планами, виробництво на ньому буде запущено в 2018 році. OneWeb обіцяла почати створення супутникового угруповання вже в 2019 році. Тепер на шляху реалізації проекту практично не залишилося перешкод. Днями FCC виділив OneWeb частоти для мовлення. Тепер компанії залишилося запустити армаду супутників на орбіту.