Слідом за вогненною стихією у соцмережах та радіоаматорських ЗМІ щодо взаємин з клієнтами, співзасновник HRD Software Rick Ruhl W4PC покинув компанію і радіоаматорську промисловость. У січні у  відкритому листі до клієнтів, співвласник Michael Carper писав, що він і його колега співзасновник Randy Gawtry беруть управління компанії.
 


Історія сходить до вересня минулого року, коли радіоаматор-клієнт Ham Radio Delux опублікував негативний відгук про продукт на радіоаматорському сайті. Власникам HRD про це стало відомо і вони помістили кличний клієнта у внутрішній список "проблемних клієнтів", для яких блокували ліцензію у майбутніх версіях програмного забезпечення. У грудні, клієнт зіткнувися з деякими проблемами і повідомив розробника. Технік запропонував йому встановити останню версію програмного забезпечення, не знаючи, що вона не буде працювати під кличним замовника. Мабуть, у клієнта потім виникли проблеми переустановлення попередньої версії і він у аматорських соціальних медіа поскаржився, що HRD зламав його комп'ютер.

Наразі Carper повідомив що з програмного забезпечення видалена можливость відключення програми за кличним клієнта і ліцензійну угоду було змінено, а клієнт має безстрокову ліцензію на використання версії програмного забезпечення, що він придбав.