Новини

cyberАмериканські держоргани почали допомагати українцям ще до вторгнення РФ, надаючи обладнання, програмне забезпечення та інформацію для захисту важливих систем.

США підтримують роботу інтернет-мереж і посилюють кіберзахист в Україні під час російського вторгнення. Державний департамент розповів про вжиті заходи на офіційному сайті 10 травня.

Влада США стверджує, що ще до повномасштабного наступу РФ допомогла українським партнерам убезпечити зв'язок. Зокрема, ФБР співпрацювало з правоохоронними органами, інформували українців про кібероперації російських спецслужб, надавали інформацію про кіберзагрози чи хакерську активність, допомагали боротися з дезінформацією, відбивали атаки на державні органи та збройні сили, ділилися досвідом і методами реагування на загрози.

Один із найпідступніших видів зброї на Сході - дроні. Маленькі, майже непомітні, які важко збити. І які закидають наші позиції смертоносними мінами. Проте на передовій з'явилося високотехнологічне оружня, яке збереже життя українським воїнам.

Наразі, з'явилося відео українського військовослужбовця із комплексом придушення безпілотників (антидроновою рушницею) EDM4S.

Українські воїни нерідко добувають в боях з рашистами цінні трофеї – боєприпаси та техніку, причому іноді досить рідкісну. Одну з таких показали на каналі "Правда Геращенко".

До рук українців потрапила радіостанція Р-166-05 "Артек" на базі шасі УНШ-10. Подібна техніка зустрічається дуже рідко, при цьому до теперішнього часу на фронті помітили всього кілька її зразків, вже знищених в ході боїв.

Система зв'язку компанії Comtech дозволяє передавати захищений сигнал зі швидкістю від 5 до 60 Мбіт/с на відстані до 60 км незалежно від погодних умов.

Американська компанія-виробник систем зв'язку Comtech Telecommunications Corp надасть для потреб ЗСУ станції тропосферного радіозв'язку COMET, за допомогою яких можливості передачі інформації для українських військових вийдуть на новий рівень. Про це йдеться у відповідній заяві компанії.

Українські військові відбили радіостанцію Р-168-5УТ-2. Захоплена радіостанція була позначена голографічним знаком ФСС Росії: «Центр захисту інформації та спеціального зв’язку ФСБ Росії».

Радіостанція Р-168-5УТ-2 призначена для забезпечення відкритого або зашифрованого радіозв'язку при встановленні в рухомих об'єктах на колісній базі.